Bizimle iletişim kur
Miao

Telefon numarası : +86-15652299852

Naber : +8615652299852

Gu'an Jingyuan Filtration Equipment Co., Ltd.

Filtre Ar-Ge ve üretimine odaklanmak

müşteri güvenine layık

  • Gu'an Jingyuan Filtration Equipment Co., Ltd.
  • Gu'an Jingyuan Filtration Equipment Co., Ltd.
  • Gu'an Jingyuan Filtration Equipment Co., Ltd.
  • Gu'an Jingyuan Filtration Equipment Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar Jingyuan filtresi No. Çalışanları 67~112
Yıllık satış 300000-500000 Yıl kurulan 1995
İhracat p.c 30% - 40%
Giriş

Çin Gu'an Jingyuan Filtration Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Gu'an Jingyuan Filtration Equipment Co., Ltd. şirket Profili 1

 

1988 yılında kurulan Langfang Jingyuan Filter Co., Ltd., ulaşım, kömür, metalurji, elektrik, kimya, tıp, elektronik, gıda ve diğer endüstriler için profesyonel bir filtre üreticisidir.2.000'den fazla ana ürün özelliği vardır.Şirket, 54.000 metrekarelik bir inşaat alanı ve 50 milyon yuan toplam varlıkları ile 70.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Şirketin tescilli ticari markası "Clean Source", Hebei Eyaletinde ünlü bir ticari marka olarak tanımlanmıştır.Şirket, ISO9001:2008, ISO/TS16949:2009, ISO14001:2004 ve OHSAS18001:2007 yönetim sistemi sertifikalarını geçti.Ürünler, kendi kendini destekleyen ithalat ve ihracat haklarıyla uluslararası pazara ihraç edilmektedir.Cummins, Hitachi, Kobelco, Doosan, Sumitomo, Sany, Longgong, Foton, Shanxi Automobile için OEM sağlayın.Firmamız Huaneng International, China Guodian, China Datang, China Huadian tedarik etmekte ve GE, Siemens, Mitsubishi, Solar gibi yerli ve yabancı enerji şirketleri ile işbirliği yapmaktadır.Firmamız ayrıca ulusal kilit askeri işletmeler için belirlenmiş bir tasarım, test, üretim ve destekleyici kuruluştur.Coğrafi konum: Tianjin'den 70 kilometre uzaklıktaki Hebei, Xiongan Yeni Bölgesi'ne yakındır.

Geçmiş

Langfang Jingyuan Filter Co., Ltd. eksiksiz ve bilimsel bir kalite yönetim sistemi ile filtre elemanları, filtreler, toz giderme ekipmanları, su arıtma arıtma ekipmanları, filtre kağıdı ve diğer ürünlerin üretimi ve işlenmesinde uzmanlaşmış bir şirkettir.

Hizmet

20 yıllık profesyonel üretim teknolojisine ve mükemmel deneyime sahibiz.Bizi tercih etmek içiniz rahat edebileceğiniz bir karardır.Güçlü teknik gücümüz, önde gelen yerli üretim teknolojisi ve sıkı bilimsel yönetimimiz var.Yılların üretim ve uygulama deneyimiyle, istikrarlı kalitesi, makul devreye alma ve yüksek kaliteli ürünleri Satış sonrası hizmetinin büyük kullanıcılar tarafından derinden güvenildiğini ve övüldüğünü kanıtladık.Ziyaret etmek, rehberlik etmek ve iş görüşmesi yapmak için hayatın her kesiminden arkadaşlara hoş geldiniz.

Ekibimiz

Şirketin profesyonel teknik araştırma ve geliştirme personeli, satış ve servis personeli bulunmaktadır.Genç, kaliteli, birleşik ve yenilikçi bir ekip oluşturmuş, gelişmiş alman origami üretim ekipmanlarına sahiptir. Yıllar boyunca, insan olma ilkesine önceden bağlı kalarak, her süreci sert bir gözle inceleyerek, malzeme seçimi, üretim ve satış sonrası hizmetten oluşan ürünler, toplum için yüksek kalite yaratmak için yüksek başlangıç ​​noktası, yüksek standartlar ve yüksek gereksinimler konseptine dayanmaktadır.Filtreleyin, kullanıcıların kendilerini rahat ve memnun hissetmelerini sağlayın.